Otváracie hodiny:

Po - Ne: 10:00 - 20:00

Otváracie hodiny:

Po - Ne: 10:00 - 20:00

Informácie

O KÚPALISKU​

Siedmeho januára 1967 o tretej popoludní dostalo Komárno od prírody vzácny dar – liečivú termálnu vodu. Dvadsaťčlenná skupina gbelských vŕtačov objavila v hĺbke 1224 metrov 54 °C teplý prameň s výdatnosťou 17 litrov za sekundu. Termálne Kúpalisko v Komárne je vybudované na ploche 2,5 ha. Má dva aktívne termálne pramene s teplotou vody 45 °C a 30 °C. Tieto minerálne vody majú priaznivé účinky na kĺbové, reumatické a ženské choroby. Sú vhodné aj na rekreačné účely.

V letnom období sa na termálnom kúpalisku prevádzkuje plavecký a výukový bazén typ CASTIGLIONE, neplavecký, detský a sedacie termálne bazény. V areáli sú plážové priestory, ihrisko na plážový volejbal, stoly na vonkajší stolný tenis a preliezky pre deti. Novinkou je šmykľavka – slon pri detskom bazéne a clona okolo vonkajších sedacích bazénov s termálnou vodou. S možnosťou celoročného využitia sa na termálnom kúpalisku nachádza sedací termálny bazén s mobilným prestrešením (relaxačno – oddychový) s atrakciami ako vzduchové lehátka, nerezový vodopád a intenzívna hydromasáž s prisávaním vzduchu. Ďalej sa tu nachádza fínska sauna s ochladzovacím bazénom a ďalšie zariadenia pre poskytovanie doplnkových služieb ako sú masáže, manikúra-pedikúra, zubná technika a bufety.

ZÁBAVA V MESTE

Pri návšteve Termálneho kúpaliska v Komárne si môžete Váš pobyt spestriť aj rôznymi zabavnými aktivitami, ktorých prehľad Vám prinášame nižšie.

Pevnosť Komárno
– Najväčšia historická pamiatka mesta Komárno, ktorá bola postavená v 16. storočí, je národnou kultúrnou pamiatkou. Tento jedinečný fortifikačný objekt je súčasťou najrozsiahlejšieho pevnostného systému v strednej Európe, ktorý sa rozkladá na území Slovenskej republiky a Maďarska.

Nádvorie Európy
– Podunajské múzeum v Komárne je múzeum, so zameraním na prírodopis a históriu. Múzeum disponuje 3 výstavnými budovami v Komárne a patrí k nej aj Rímske Lapidárium a Roľnícky dom v Martovciach.

Podunajské múzeum v Komárne
– Podunajské múzeum v Komárne je múzeum, so zameraním na prírodopis a históriu. Múzeum disponuje 4 výstavnými budovami v Komárne a patrí k nej aj skanzen v Martovciach.

TatraKino
– Doprajte si zo širokého výberu aktuálnych filmových trhákov v pohodlí miestneho kina. Lístky si môžete zakúpiť aj online.

LaserArena
– High-tech adrenalínová strielačka, ktorá nikdy neomrzí! Hra plná adrenalínu. V aréne sa naraz zabaví až 12 hráčov. Samozrejmosťou sú aj menšie tímy, ale nezabudnite, čím väčšia skupina, tým väčší zážitok!

Kalicka
– Komárňanský escape room. Zavrite sa s partiou do tajnej izby Jókaiho Zlatého človeka, aby ste našli jeho poklad! Komárňanský escape room čaká návštevníkov jedinečnou a náročne vypracovanou hrou. Ideálna zábava pre 2 až 5 členné skupiny.

 

Viac o pozoruhodnostiach nájdete TU


a viac o aktívnom pobyte nájdete TU.

UBYTOVANIE

V blízkom okolí Termálneho kúpaliska Komárno si môžete vybrať zo širokej ponuky ubytovacích zariadení.

Hotel Panoráma** Komárno
(mimo prevádzky až do odvolania)

Hotel Panoráma** sa nachádza v tichom a príjemnom prostredí mesta Komárno v bezprostrednej blízkosti Termálneho kúpaliska Komárno.

Hotelové izby ponúkajú štandardné vybavenie: sociálne zariadenie s toaletou a sprchovacím kútom, v 18-ich izbách sa nachádza TV. Hotel ponúka nasledovné izby: 17 dvojlôžkových, 12 dvojlôžkových s prístelkou, 3 trojlôžkové s prístelkou. Súčasťou hotela je reštaurácia, denný bar a spoločenská miestnosť vhodná pre firemné akcie a rodinné udalosti. Hotel poskytuje hotelové služby pre klientov, ktorí preferujú pokojné a rodinné prostredie.

Hotel poskytuje svojim hosťom cenovo zvýhodnený vstup na Termálne kúpalisko Komárno.

Taktiež umožňuje ubytovanie domácich miláčikov.

Hotel Bandérium***

Hotel Banderium má očarujúce nádvorie a reštauráciu s miestnou kuchyňou. Nachádza sa v úplnom centre Komárna. Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie sú k dispozícii zadarmo.

Všetky izby sú klimatizované a sú vybavené satelitnou TV, DVD prehrávačom, minibarom a varnou kanvicou.

Vynikajúce maďarské a slovenské špeciality sa podávajú v reštaurácii hotela. Kaviareň na mieste má príjemnú terasu vo dvore.

V bezprostrednej blízkosti nájdete množstvo obchodov, reštaurácií, nonstop otvorené kasíno, krčmy a bary. Neďaleko sú aj ďalšie možnosti využitia voľného času, ako napríklad Kino Tatra, Laser Aréna, a pre milovníkov kultúry sú tu aj divadlá a rôzne predstavenia v Mestskom kultúrnom stredisku.


Relax zóna
pre celkovú regeneráciu

Oddýchnite si a zrelaxujte sa v našej fínskej saune s kapacitou až 20 osôb!